“Pa Efin merr fund”/ Olta për Luizin: Është shumë e lehtë ta thyesh

Pa Efin merr fund/ Olta për Luizin: Është shumë e lehtë ta thyesh

Olta mendon se Luizi është shumë i dobët si lojtar, nëse ai nuk do e kishte Efin në krah. Sipas saj, ai pa Kiarën do luante po njësoj, por pa Efin do bëhej shumë i dobët.

Dy konkurentët folën edhe për Armaldon. Sipas Oltës, Armaldo rrezikon të dalë nesër nga shtëpia. Ajo tha se e bëri personazh Armaldon dhe nëse nuk do e aktivizonte ajo javën e dytë, ai do ishte një hije në shtëpi.

Olta shtoi se me Maestron ka patur që në fillim një marrëdhënie konstante, ndërsa tani çdo gjë është ndryshe.