Banorët tregojnë se si u ndjenë kur panë natën e parë të BBV2

Banorët tregojnë se si u ndjenë kur panë natën e parë të BBV2

Mbrëmjen e kaluar, banorët kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve “WoldFlex”, “Floor is Lava”.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.