Exclusive/ Armaldo Kllogjeri flet pas eliminimit! Mes Luizit e Oltës, ja kë ‘shpall’ fitues

Exclusive/ Armaldo Kllogjeri flet pas eliminimit! Mes Luizit e Oltës, ja kë ‘shpall’ fitues

Armaldo Kllogjeri, njohur si ‘Maestro’ i shtëpisë së Big Brother, ka qenë banori që u largua nga shtëpia mbrëmjen e djeshme.

Ai ishte në një nominim me Luizin dhe Kristin.

Armaldo ka qenë i ftuar sot në ‘Fun Club’ për të folur më shumë rreth eksperiencës  së tij brenda shtëpisë.