Exclusive/ Flet Olta Gixhari, Dori e ndërpret:”Luizi& Kiara me ne në pushime”?

Exclusive/ Flet Olta Gixhari, Dori e ndërpret:”Luizi& Kiara me ne në pushime”?

Pas largimit nga shtëpia, Olta ka folur exclusivisht për Fan Club.

Ajo shprehu dëshirën që Big Brother-in  ta fitojë Dea Mishel.

E pyetur nëse i dha fitoren Luizit me largimin e saj, ajo ka thënë se Luizi i’a ka “shkatërruar”  ashtu siç edhe ja zbukuruar rrugëtimin brenda shtëpisë.

Olta shprehu dëshirën që të kalonin pushimet në çift me Kiarën e Luizin, por bashkëshorti i saj tha se nuk i ka shok.  Kjo batutë solli të qeshura ms tyre.

Për  të Big Brother mbaroi dhe nuk do e ketë problem të takohet me banorët e t’ia kalojë bukur me ta.

Për sa i përket sjelljes së Efit kundrejt saj, ajo tha se e kupton mërzinë e saj, pasi as nuk e përcolli kur doli nga shtëpia.

Sipas saj finalistët e Big Brother-it do të jenë: Luizi, Dea, Qetsori dhe Kristi.