“Tani po kthjellohet Kristi”/ Banorët ngacmojnë Kristin pas festës

“Tani po kthjellohet Kristi”/ Banorët ngacmojnë Kristin pas festës

Kristi e shijoi festën e mbrëmshme më shumë se kurrë. Ai kërceu me të gjitha balerinat e “Maria Bonita”, e madje me njërën prej tyre shkëmbeu dhe puthje.

Gjatë ditës së sotme nuk kanë munguar ngacmimet e banorëve kundrejt tij.

Dea u shpreh se në atë festë duhet të shkonin të gjithë përveç Kristit, duke njohur reagimet e tij.

Luizi tha se Dea Mishel është mërzitur nga sjellja e Kristit, e se është ndjerë ‘xheloze’ për të.