“Më ke bërë krenar…”/ Babai i Heidit surprizon banoren në finalen e “BBV3”!

Më ke bërë krenar.../ Babai i Heidit surprizon banoren në finalen e BBV3!

133 ditë! Meritoni ishte i pari finalist që hoqi dorë nga çmimi i madh. Egla, Heidi, Juli, Romeo? Kush e fiton Big Brother? Në një edicion të Big Brother që nuk rresht së surprizuari, finalja e “BBV3” sapo ka nisur.

Një risi ka patur sot spektakli teksa, katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, Heidi është surprizuar nga babai i saj në shtëpinë e “BBV3”.

“Më ke bërë krenar nga edukata, sjellja jote, kultura, qytetaria. Do dalësh me kokën lart. Ma shkrini se do e marr me vete…”