Meritoni i “mbyll gojën” banorëve për dasmën, puthje pasionante me Ilnisën

Meritoni i “mbyll gojën” banorëve për dasmën, puthje pasionante me Ilnisën

Meritoni dhe Ilnisa u martuan mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë e “Big Brother VIP”, në një dasmë të improvizuar.

Megjithatë, duket se emocioent e tyre nuk mbërritën deri tek banorët e tjerë, të cilët u shprehën se marrëdhënia e tyre nuk është e vërtetë dhe se puthja pas celebrimit ishte e vakët.

Për këtë, ata kanë shkëmbyer një puthje pasionate gjatë spektaklit, duke treguar se kanë ndjenja të forta.