Mes lotësh dhe emocionesh, Egla shpallet fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Mes lotësh dhe emocionesh, Egla shpallet fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP, me banoren që bëhet kështu dhe fituese e Çmimit të Madh prej 100 mijë eurosh.

Ajo ishte në një televotim kokë më kokë me Julin, i cili e mbylli këtë rrugëtim si vendi i dytë.

Pas 133 ditësh, Big Brother Albania VIP 3 mbyllet me Eglën si fituese, e cila nuk i fshehu emocionet dhe lotët.