“Shyqyr mbaroi drama juaj”/ Miqësia mes Romeos dhe Meritonit, Arbër Hajdari: Unë nuk e besoj

“Shyqyr mbaroi drama juaj”/ Miqësia mes Romeos dhe Meritonit, Arbër Hajdari: Unë nuk e besoj

Edhe pse miq nga jashtë, pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Romeo dhe Meritoni janë përfshirë në disa debate.

Duke komentuar këtë situatë, opinionisti Arbër Hajdari u shpreh se ai vetë nuk beson tek miqësia e tyre, duke shtuar se nuk kanë treguar aspak se janë shokë.

“Shyqyr që përfunoi kjo drama juaj. Jeni prezantuar si shokë, i pimë gjakun njëri-tjetrit, por këtu treguat tjetër gjë. Romeo mendoj ka vetëm një moment që e ka vuajtur miqësinë me Meritonin dhe është dasma. Meritoni në asnjë moment. Unë nuk besoj tek miqësia e këtyre. Nuk besoj se ka miqësi.”- tha Arbër Hajdari.