Me shumë surpriza dhe dy hyrje të reja që pritet të trondisin shtëpinë! Ndiqni spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”!

Me shumë surpriza dhe dy hyrje të reja që pritet të trondisin shtëpinë! Ndiqni spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”!

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” dinamikat dhe debatet sa vijnë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta.

Një situatë e pazakontë në shtëpinë e “Big Brother Vip”. ‘Hallva e vdekjes’, siç e quajti Erjola përgatitur për çiftin Ilnisa-Meriton ka ‘ndezur gjakrat’ si kurrë më parë.

Thyerje e rregullave apo çështje morali? Kush do të eleminohet?

Me shumë surpriza dhe dy hyrje të reja që pritet të trondisin shtëpinë!

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mundësi ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2“, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!