Nis ndryshe gjysmëfinalja e “Big Brother Vip”, ish-banorët surprizojnë publikun

Nis ndryshe gjysmëfinalja e “Big Brother Vip”, ish-banorët surprizojnë publikun

Ka nisur ndryshe sot gjysmëfinalja e spektaklit të “Big Brother Vip”, ku protagonistë kanë qenë ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ata kanë hapur spektaklin me një performancë fantastike kërcimi, së bashku me trupën profesionale të baletit. Këtë hapje spektakolare kanë mundur tashohin dhe banorët nga ekrani i shtëpisë, duke përjetuar emocione.