Zbulohet numri, ja sa finalistë do të ketë edicioni i tretë i Big Brother Albania VIP

Zbulohet numri, ja sa finalistë do të ketë edicioni i tretë i Big Brother Albania VIP

Big Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë.

Lajmi është bërë i ditur në Prime-n e stoëm, teksa në nominim vazhdojnë të jenë katër banorë, me Romeon dhe Julin që tashmë e kanë siguruar finalen e madhe.

Kjo do të thotë që një mes Heidit, Meritonit, Eglës dhe Françeskës do t’i duhet të heqë dorë përfundimisht nga Çmimi i Madh.