Egla përballë Julit në dyshen e fundit, Romeo lë “BB VIP 3” si vendi i tretë

Egla përballë Julit në dyshen e fundit, Romeo lë “BB VIP 3” si vendi i tretë

Egla është finalistja e dytë që do të përballet me Julin në dyshen e funditm për Çmimin e Madh.

Banorja ishte në një nominim kokë më kokë me Romeon, me këtë të fundit që lë garën si vendi i tretë.

Kështu është hapur dhe një televotim i fundit mes Eglës dhe Julit, me njërin prej tyre që do të shpallet fituesi i Big Brother Albania VIP 3.